Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Conditioning / Ενδυνάμωση αρχαρίου
« Τελευταίο μήνυμα από sotoskont στις Οκτώβριος 18, 2015, 09:55:09 μμ »
Καλησπέρα, είμαι 14ων χρονών και είμαι σχετικά αγύμναστος, εχω ξεκινήσει με φιλους μου προπονησεις παρκουρ σε σχολεια αλλα δεν εχω αρκετη δυναμη και θα ήθελα να μου πείτε κάποιες ασκήσεις που μπορω να κάνω σπίτι η και εξώ για την ενδυνάμωση των μυων :)
Επίσης μπορώ να κανώ μαξ 5 κανονικά push-up, 15 περιπου γυναικεια, και 50 κοιλιακούς :)
12
Εγώ και ο Αplex όταν ασχολούμασταν με το παρκούρ τα αγοράζαμε από εδώ: http://www.taichifinder.co.uk/products#!/Feiyue-Shoes-Black/p/366794

1 εβδομάδα περίπου διαρκούσε η αποστολή. Έχε στο νου σου όμως ότι η σόλα έιναι αρκετά λεπτή και οι άτσαλες προσγειώσεις πονάνε λίγο... Επιπλέον αν κάνεις πολλά wall ups η σόλα σκίζεται σχετικά γρήγορα. Παρ' όλα αυτά ήταν τα αγαπημένα μου παπούτσια.
Υπάρχουν στην Ελλάδα αυτά; Η κάτι παρόμοιο απο Ελληνικό μαγαζί;
13
Εγώ και ο Αplex όταν ασχολούμασταν με το παρκούρ τα αγοράζαμε από εδώ: http://www.taichifinder.co.uk/products#!/Feiyue-Shoes-Black/p/366794

1 εβδομάδα περίπου διαρκούσε η αποστολή. Έχε στο νου σου όμως ότι η σόλα έιναι αρκετά λεπτή και οι άτσαλες προσγειώσεις πονάνε λίγο... Επιπλέον αν κάνεις πολλά wall ups η σόλα σκίζεται σχετικά γρήγορα. Παρ' όλα αυτά ήταν τα αγαπημένα μου παπούτσια.
14
Ρουχισμός & Εξοπλισμός / Που μπορω να βρω τέτοια παντελόνια;
« Τελευταίο μήνυμα από sotoskont στις Οκτώβριος 17, 2015, 10:55:28 μμ »

Ξέρετε σε ποια online η κανονικά μαγαζιά μπορώ να βρώ τέτοια παντελόνια;
15
Καλησπερα τα παπούτσια που εχεις δεν τα εχω δοκιμάσει αλλα αυτα που εχω εγω ειναι τα feiyue τα ειχα αγοράσει 20-30€ αν θυμάμαι και μου φαίνονται πολυ καλα
Μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις το link? Δεν μπορω να τα βρω βρισκω διαφορα :)
16
Καλησπερα τα παπούτσια που εχεις δεν τα εχω δοκιμάσει αλλα αυτα που εχω εγω ειναι τα feiyue τα ειχα αγοράσει 20-30€ αν θυμάμαι και μου φαίνονται πολυ καλα
17
Κρήτη / Απ: Προπονήσεις Χανιά
« Τελευταίο μήνυμα από Kasta47 στις Οκτώβριος 17, 2015, 08:37:35 μμ »
Καλησπερα συνεχίζει κανεις να κανει προπονήσεις στα χανια εχω αρχίσει κοντα 4 μήνες και ξερω τα βασικα
18
Γεια σας, πρόσφατα αγόρασα αυτά τα παπούτσια και θα ήθελα να ξέρω αν είναι κομπλε για να χρησιμοποιηθούν σε παρκουρ/free running, αν οχι μπορείτε να μου προτείνετε κάποια φθηνά παπούτσια για free running και παρκουρ;
τα παπουτσια που αγόρασα: http://www.intersport.gr/pd/nike-revolution-2-gs-555082-020-132557.htm?lang=el&path=660678394&color=2630
19
Αθήνα / Μερη στην αθηνα
« Τελευταίο μήνυμα από tmpk98 στις Σεπτέμβριος 06, 2015, 06:19:07 μμ »
Να ζητησω συγγνωμη που εβαλα αυτο το θεμα σε αυτη την κατηγορια απλα ηθελα να το δουν πολλοι.Κανω παρκουρ αρκετο καιρο και ξερω αρκετα πραγματα οποτε δεν μπορω να θεωρηθω και αρχαριος αλλα ουτε και μετριος για εναν λογο,δεν μπορω να κανω παρκουρ οταν υπαρχει κοσμος.Θελω την βοηθεια σας γιατι ψαχνω μερη για παρκουρ στην αθηνα που να μην υπαρχουν πολλοι ανθρωποι γιατι φοβαμαι την λογοκρισια.
20
Άλλες Πόλεις - Νησιά / Απ: Κομοτηνή
« Τελευταίο μήνυμα από zoi στις Ιούνιος 29, 2015, 10:12:40 μμ »
Λοιπόν, είμαι 15 και μένω Κομοτηνή και θέλω να γραφτώ parkour αλλά δε ξέρω που... Μπορεί κανείς να με βοηθήσει; ???

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 10