Αποστολέας Θέμα: Καλαμαριά Θεσσαλονίκης (parkour team)  (Αναγνώστηκε 8614 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gnikoul

• New Member
  • *
Re: Καλαμαριά Θεσσαλονίκης (parkour team)
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 22, 2011, 04:46:48 μμ »
λοιπον παιδια εχετε πολυ μεγαλο αδικο  για την καλαμαρια. 2 χρονια κανω parkour και την περισσοτερη προπονηση την εχω κανει εκει. πρωτα απο ολα ξεκιναω απο το 2ο λυκειο καλαμαριας που ειναι το καλυτερο σχολειο που εχω δει για parkour με κλασεις ανωτερο απο το 1ο που ανεφερε ενας αλλος με μεγαλους τοιχους, πολλα καγκελα και vaults. ενα αλλο μεροσ ειναι ενα πετρινο παρκο στην αρετσου, πανω στο ρεμετζο, κατι καγκελα λιγο πιο περα απεναντι απο τισ καφετεριεσ και το ασπρο παρκακι τηε αρετσου. η εκκλησια της μεταμορφωσεως ειναι ενα μικρο μερος και τελος παντα μπορεις να περιηγησεις στις ταρατσες της πλαζ και το ωραιο μονοζυγο που εχει. ελπιζω να σας ενημερωσα λιγο για την καλαμαρια και τα μεροι που μπορειτε να προπονηθείτε σε αυτη.

Αποσυνδεδεμένος Bilaros

• New Member
  • *
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 24, 2011, 09:14:41 μμ »
Γειά σας. Και εγώ μένω Καλαμαριά(Νέα Κρήνη συγκεκριμένα). Αν μαζευτούν πολλά άτομα, ας οργανώσουμε κανά meeting. 

Αποσυνδεδεμένος gnikoul

• New Member
  • *
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 04, 2011, 01:55:00 πμ »
Λοιπον η ομαδα που ειμαι εχει 3 μελη και κανουμε και με μια αλλη ομαδα στην νεα παραλια. Τωρα που αρχισε το σχολειο και παμε ολοι 3η λυκειου δεν ξερω ποτε θα βγαινουμε... εσυ ποσα χρονια κανεις parkour??

Αποσυνδεδεμένος Bilaros

• New Member
  • *
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 06, 2011, 06:14:41 μμ »
Who, me? Δεν έχω εξασκήσει ποτέ Parkour. Ήλπιζα να μάθω σιγά-σιγά, αλλά τα σχέδια μου(βλ. πανεπιστήμια) ενδέχεται να αλλάξουν, θα μάθω σε μία βδομάδα ακριβώς. Αν συμπεράνω όμως από το χρόνο που παίρνει κανείς για να απαντήσει και από το ενδιαφέρον των θεσσαλονικιών για νέα μέλη με τα οποία μπορούν να προπονηθούν, το οποίο αγγίζει επικίνδυνα το 0, όταν θα ξαναποστάρει κανείς, πιθανότατα θα έχεις αποφοιτήσει. Ας το αφήσουμε καλύτερα για άλλη φορά... πάντα φιλικά  ;)!

Αποσυνδεδεμένος Spyros

• New Member
  • *
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 18, 2011, 02:17:36 μμ »
φιλε και γω ειμαι απο δυτικα και γουσταρω και δε βρισκω ατομα ρε για κεντρο