Αποστολέας Θέμα: Meetings Thessaloniki  (Αναγνώστηκε 2362 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kostakis

• New Member
  • *
  • Φύλο: Άντρας
Meetings Thessaloniki
« στις: Μάρτιος 28, 2011, 07:32:11 μμ »
Γεια σας παιδιά, θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν ακόμα τα meetings στην θεσσαλονίκη όπως παλιά στα πανεπιστήμια και στην αγίας σοφίας...και αν συνεχίζει κανείς? :S

Παρακαλούμε να γράφεις ελληνικά.

Αποσυνδεδεμένος Sinn

• Regular Member
  • **
Re: Meetings Thessaloniki
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 29, 2011, 05:31:50 μμ »
αδερφε traceur κοστάκη, καλύτερα ρωτησε τους μοντς, αντμινιστρεϊτορς, και του λοιπους!

Αποσυνδεδεμένος Kostakis

• New Member
  • *
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 29, 2011, 06:07:37 μμ »
Ok
Τhank you  >:D

Αποσυνδεδεμένος NayaB

• New Member
  • *
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 03, 2011, 03:20:10 μμ »
Γεια σας,ενδιαφερομαι για το παρκουρ κ προσπαθω να δω αν γινετε τιποτα στη θεσσαλονικη.Επειδη ψαχνω το φορουμ κ ή δεν ψαχνω καλα ή δεν υπαρχει τπτ σχετικο προσφατα,κ επειδη δεν ξερω κ τ ειναι η μοντς κ οι αντμι..τετοιο,μπορει καποιος να μου πει απλα αν δεν του ειναι κοπος αν γινονται προπονησεις καθολου κ αν μπορει ν α ξεκινησει καποιος αρχαριος?μη μου πειτε ψαξε κει και κοιτα κει,δεν τα ξερω καλα!φχαριστω εκ των προτερων

Αποσυνδεδεμένος Eon

• Administrator
  • Founder / Developer of parkour.GR
    • stefki.com
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 03, 2011, 05:17:05 μμ »
Καλησπέρα Κωστάκη και NayaB,

Μπορώ να σας πω και να σας δείξω 5-6 βασικά πράγματα αυτή την εβδομάδα, δύο τρεις προπονήσεις. Κωστάκη υπάρχουν άτομα, απλώς ή δεν ποστάρουν στο forum, ή η συννενόηση γίνεται με ανταλλαγές τηλεφώνων, ή πηγαίνουν σε σχολές parkour, ή προπονιούνται μόνοι τους.

Στείλτε μου personal message, ή προσθέστε με στο facebook, messenger, όπου σας βολεύει, ώστε να κανονίσουμε.

Αποσυνδεδεμένος Kostakis

• New Member
  • *
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 04, 2011, 04:53:50 μμ »
Λοιπον εον το facebook μου ειναι "Kostas Anicton" στειλε μ μυνημα συντομα να κανονισουμε... και πρωτεινω να ξανα βαλουμε το παλιο προγγραμμα    Τριτη , Πεμπτη , Κυριακη  ^-^