Αποστολέας Θέμα: Advanced Roll  (Αναγνώστηκε 5154 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος RafaBeniteth

• New Member
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Learn your limits.....
Re: Advanced Roll
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 12:41:08 μμ »
Ναι εχεις δικιο. Απαραιτητο ειναι να μην χτυπαει κατω η σπονδυλικη στηλη. Βλακεια μου. Το δοκιμασα να μην καμπουριαζω και οντως δεν πονεσα πουθενα. Ευχαριστω για την βοηθεια  ;D
Step by step........

Αποσυνδεδεμένος 'AnKo

• Regular Member
  • **
  • Requiescat in pace, you bastard!
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 10, 2011, 07:20:25 μμ »
Μιας και είχε γίνει συζήτηση να ρωτήσω και γω κάτι. Έχω προσέξει πως στο roll με αρκετή φόρα, όταν λήγω πάνω αριστερά απ' το hipbone, σε ένα μυ, νιώθω ένα πόνο, νομίζω είναι τα νεφρά. Στο σχετικά πιο αργό οκ, δεν πονώ πουθενά. Νομίζω πως για να μετριάσω την φόρα πρέπει να βάζω πιο μπροστά τα χέρια. Έχει κανείς να προτείνει τίποτα 'λο;
~"
Did you think to kill me? There's no flesh or blood within this cloak to kill. There's only an idea. Ideas are bulletproof.

Farewell.
"~ Codename "V"

Αποσυνδεδεμένος Aplex

• Relentless Spammer
  • Moderator
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 11, 2011, 10:16:41 μμ »
   Dude τράβα footage από το roll σου ώστε να καταλάβω καλύτερα τι λες...  ^-^
With every century our eyes on the universe have been opened anew we are witness from the very brink of time and space.

Αποσυνδεδεμένος 'AnKo

• Regular Member
  • **
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 12, 2011, 02:09:14 μμ »
No need για κούραση... ^-^ Ακριβώς έτσι, στο 3:27, ακόμα και πιο πλάγιο. Αλλά όπως και να χει δεν νομίζω ότι πολυ παίζει ρόλο, αφού δεν πονάει στο αργό, δεν θα υπάρχει και άλλη λύση.
~"
Did you think to kill me? There's no flesh or blood within this cloak to kill. There's only an idea. Ideas are bulletproof.

Farewell.
"~ Codename "V"

Αποσυνδεδεμένος 'AnKo

• Regular Member
  • **
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 02, 2011, 03:40:07 μμ »
Και κάτι άλλο... Συνηθίζω να κάνω recoil με το ένα πόδι. Ωστόσο, έχω δει τους περισσότερους να σπρώχνουν με τα 2. Πιστεύετε ότι υπάρχει διαφορά, αν σπρώξεις με το 1 αλλά πιο δυνατά;

PS: Για να πάρετε μια ιδέα αλλά και για να μην αρχίσετε πάλι τα troll talk, δείτε ένα vid που τράβηξα για χαβά κανά μήνα πριν.
~"

Farewell.
"~ Codename "V"